دشوار شدن دریافت اقامت کار در سویدن

تصمیم حکومت و اداره مهاجرت سویدن، در پیوند به دشوارتر شدن دریافت اقامت کاری مهاجران در این کشور، با واکنش‌های سخت فعالان حقوق پناهجویان روبرو شده است. بربنیاد این تصمیم، متقاضیان اقامت کاری در سویدن، نسبت به گذشته باید دو برابر حقوق ماهیانه بیشتر به دست بیاورند تا بتوانند که اقامت کاری در این کشور دریافت کنند.
در این کانال شما می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی دری صدای امریکا را دنبال کنید و افزون بر آن صدها مطلب جالب علمی، آموزشی، گزارش‌های تحقیقی و مستند در این مجموعه در دسترس تان قرار دارد.

برنامه‌های تلویزیونی آشنا، گفتگوی ویژه، حایل، کاروان، زندگی در امریکا، ۳۰ دقیقه، یک موضوع و چند زاویه و برنامۀ صحی بو علی سینا، افزون بر نشر تازه‌ترین خبرها و گزارش‌های مرتبط به رویدادهای داغ روز در افغانستان و جهان، تازه ترین انکشاف‌های علمی، تحلیل‌های عمیق و همه‌جانبۀ اوضاع را به شما پیشکش می‌کند.

برنامه‌های رک و راست، روایت امروز، صدای شما و برنامه‌های خبری بامدادی و شامگاهی رادیو آشنا صدای امریکا که هم از امواج رادیویی و هم از شبکه‌های دیجیتلی و ماهواه‌ای صدای امریکا پخش می‌شود، شما را از تازه‌ترین جریانات روز با خبر ساخته و ضمن ارایۀ تحلیل‌های دقیق، به شما فرصت می‌دهد تا دیدگاه تان را در پیوند با مسایل با شنوندگان و بینندگان رادیو و تلویزیون آشنا صدای امریکا در میان بگذارید.

صدای امریکا بزرگترین سازمان چندرسانه‌ای خبری بین‌المللی امریکا است که به بیش از ۴۵ زبان، برای حدود ۲۳۷ میلیون مخاطبی در سرتاسر جهان برنامه پخش می‌کند که هیچ دسترسی به رسانه‌های آزاد ندارند و یا هم دسترسی‌شان به رسانه‌های آزاد محدود است. صدای امریکا از بدو تاسیس خود در سال ۱۹۴۲، به پوشش همه‌جانبه، مستقل و ارایه حقایق به مخاطبان خود متعهد است.

نشرات رادیویی و تلویزیونی صدای امریکا، افزون بر ماهواره و امواج متوسط و کوتاه رادیویی، همچنان به سادگی از طریق موبایل و شبکه‌های اجتماعی در دسترس مخاطبان قرار دارد.

شما می‌توانید ما را در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید. فقط روی لینک‌های زیر کلیک کرده و در انستاگرام، تویتر و فیسبوک نیز ما را همراهی کنید.

Subscribe to the VOA Dari YouTube channel for daily news, feature reports, interviews, and many more on Afghanistan and the world. You can also follow us on Facebook, Twitter, and Instagram with the following addresses.

» SUBSCRIBE TO VOA DARI: https://www.youtube.com/@VOADari/?sub_confirmation=1
» VISIT OUR WEBSITE: https://www.darivoa.com/
» LIKE OUR FACEBOOK PAGE: https://www.facebook.com/voadari
» FOLLOW US ON INSTAGRAM: https://www.instagram.com/voadari
» FOLLOW US ON TWITTER: https://twitter.com/VOADari